Nejen o tělesné výchově...

O co nám jde? :)

 

whatsgoingon 

 

1. Podpořit dobré jméno Tělesné Výchovy a prokázat její nezbytnost (zvláště v dnešní "sedavé době")

Rádi bychom vrátili těláku (tělocviku, tělesné výchově a vůbec vzdělávací oblasti člověk a zdraví) poněkud zašlou slávu ... Chceme Vám sdělit, které velmi podstatné úkoly tělák musí řešit a rádi doporučíme pohybové aktivity, které povedou ke zlepšení Vašeho zdraví. Pro účely zlepšení zdraví slouží nejen informace a doporučení, týkající se sedavého způsobu života, ale též skvěle fungující NEkuřácký program. Rádi bychom vysvětlili, proč jsou současné úvahy nad třetí hodinou TV v týdnu liché a co by pomohlo podle nás mnohem víc - analýza zde (str.56-65).

2. Doporučit kvalitní a prozákaznicky orientované e-shopy k Vašim spokojeným nákupům

Také bychom rádi, kdybyste se naším prostřednictvím dozvěděli o místech, kde koupíte vše na sport - tedy do tělocvičny, do přírody, k hodinám tělesné výchovy,... nebo jedete-li na školní kurz a potřebujete nové lyže, prkno nebo kolo. Bloudíte, ztrácíte čas na internetu a nevíte, jestli jste vybrali správný a důvěryhodný obchod nebo e-shop? Tak my jsme za Vás obchody a e-shopy odzkoušeli, sledujeme po očku stále, zda neslevili z nejvyšší kvality poskytovaných služeb a nabízíme Vám tyto partnery jako ověřené, které Vám můžeme s klidem v srdci doporučit a které najdete pod záložkou "partneři".

3. Podpořit české producenty

Na těchto stránkách též najdete odkazy přímo na významné české výrobce, kteří jsou kvalitativně na úrovni absolutní světové špičky.... lidé v ČR si mnohdy myslí (nevím proč, jedná se asi o nějaký rudiment z dob komunismu), že zahraniční značky jsou lepší než ty české. Tyto naše jsou ovšem, na rozdíl od výroby v "rozvojových" zemích, vyrobené s hrdostí a ne s odporem k zahraniční korporaci, která své pracovníky doslova sdírá z kůže. U výrobců, které zde podporujeme, můžete počítat nejen se spravedlivým zacházením se zaměstnanci, ale zejména s použitím nejkvalitnějších a nejmodernějších materiálů, abyste se Vy sami přesvědčili, že zde "zlaté české ručičky" stále ještě máme. Na tyto prvky - na kvalitu, naše vlastní schopnosti a víru, že to tady ještě půjde dát někdy do pořádku - se chceme zaměřit a proto naleznete zde odkazy přímo na ověřené české značky. Od nás se jednoduše VŽDY dostanete přímo ke kvalitě!

4. Vytvořit protiváhu plebejcům, zadupávájící morálku a vyšší úroveň společnosti ČR do vlastního tělesného odpadu

Opravdu moc nám vadí to, co se v současnosti děje s naší malou a krásnou republikou, kdy se ke korytu se splašky moci dostala nekompromisní parta, kterou evidentně nezastaví ani vlastní temná minulost. Čím dál více se tak představitelé moci blíží úrovni hmyzu, jenž "kdesi na svém mrchovišti s rejdivou lačností popolézá, hlasitě a nelibozvučně bzuče na způsob velikých nečistých much" a slintá nad svou mocí ještě více než všechna bezskrupulózní hovada předcházející, jejichž hlavní zbraní k boji je sprostá lež.

Proto se chceme touto cestou bít za slušnější a morálnější společnost v ČR (od tělocvikáře se mimo jiné i očekává, že seznámí studenty s problematikou fair play) => budete-li se vyjadřovat v diskusích ke článkům, na našem Fcbku i v dalších komunikačních kanálech věcně a především slušně, je Váš názor (ať je jakýkoli) vítán a budeme s Vámi rádi diskutovat o všech možných tématech. Návštěvníkům, kteří pojem "slušnost" nevnímají vůbec a nebo jej naopak vnímají, ale je jim jednoduše cizí, bychom rádi nabídli místo diskusí nejprve pomocnou ruku v doporučeních v rámci jednotlivých pohybových aktivit - prožitek (flow) z pohybu nebo třeba vyplavený adrenalin či endorfin snad v jejich mozku vytvoří nové vzorce vidění světa, kde bude mít více místa pochopení, logika a snaha o pozitivní výsledek místo msti, závisti a podlosti.

5. Podpořit odvážné lidi, kteří (dle objektivních zjištění) bojují se šmejdy a prodejnými panáky      ...a také ukázat všem ty nejhorší hovada jako odstaršující příklad

ZDE (B7)     ZDE (voda)     ZDE (synek)     ZDE (Limba)     ZDE (Otík)     ZDE (tělocvikář)     ZDE (Vojtíšek)     ZDE...    

...máte nějakého dalšího usvědčeného grázla? tak sem s ním (kromě hochů z brněnské Bohémy z pořadu "Ano, šéfe", prosím = z těch už národ zvracel až dost)

...stačí, když budeme všichni přemýšlet v souvislostech a nepapouškovat jen stupidní hesla manipulátorů, jako např. "havloid", atp. - z tohoto a podobných "pojmů" totiž dýchá čirá hloupost. Na nic si nehrajeme, jsme tělocvikáři a nestydíme se za to... nemáme zač se stydět :-D

 Jay~Pee 40x40