Nejen o tělesné výchově...

4-smokers

smoking kills

Z kuřáků dělají výrobci cigaret otroky svých peněženek a též, s prominutím, blbce. Je to celkem drzost, protože jejich firmám platíte nejen svými penězi, ale hlavně Vaším zdravím a mnohdy i životem samotným. Ale přestat kouřit není zase tak složité jak to vypadá, stačí jen pochopit to podstatné... nikotinovou žvýkačkou, sprejem nebo snad elektronickým cigárem (co hulí jak komín chemičky) to však určitě nevyřešíte.

Chci se s Vámi podělit o nenáročný a velmi dobře fungující on-line program s názvem NOVÝ DECH, kterým jsem úspěšně a s lehkostí prošel a rád bych touto cestou poděkoval autorovi Tomáši Kramárovi. Tento projekt dokázal již značnému množství lidí, že je skutečně možné přestat kouřit bez nějakých zásadních problémů a to pouze pochopením toho, co cigaretová závislost a její jednotlivé prvky v našem těle (hlavně v mozku) způsobují. Žádné absťáky, je to cesta bez trápení (běžně kouříte dál, nemějte obavy) :) a navíc jsou videa v programu uváděna velmi upřímně autorem této filozofie - některá z nich si můžete pustit níže.

...a ještě jedna důležitá věc. Jako učitelé spatřujeme zajímavé informace ve všech videích, zejména ve videu 3.dne, kde se hovoří o důvodech, proč vlastně začínáme s kouřením cigaret v mladém věku. Některé aspekty, především marketingu výrobců cigaret, jsou přímo šokující a DOPORUČUJEME proto všem, kteří již nechtějí být otroky smrdutého válečku, naplněného směsí doutnajících chemikálií (a podpořeného odporným a ničeho se neštítícím marketingem), navštivte NOVÝ DECH a existuje velmi vysoká pravděpodobnost, že přestanete - navždy!

...To vše pouze za cenu pár krabiček cigaret!

                     

   Jay~Pee 40x40

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem